Iepazīsties ar Tiešās pirkšanas kustību

27/09/2016
Foto Marta Logina, Momenti.lv

Ja tevi interesē bioloģiskās lauksaimniecības nozīme vides aizsardzībā, lokālās ekonomikas atbalsts, kā arī vienīgās, brīvprātīgi organizētās bio lauksaimnieku atbalsta kustības Latvijā Tiešā pirkšana darbība, pievienojies Ilgspējas skolas un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs iniciētajam pasākumam 3. oktobrī, 14:00 Latvijas Zemes draugu telpās Lapu ielā 17.

Kad tu izvēlies bioloģisku produktu, tu veicini vides aizsardzību, jo šos produktus ražo atbilstoši ilgstpējīgiem vides principiem. Jo vairāk videi draudzigas lauksaimniecības zemes, jo vairāk mēs saglabājam bioloģisko daudzveidību, tīru ūdeni, radam apstākļus, kas saglabā bišu populāciju, kura nu jau ir apdraudēta.

Par to, kā arī par Tiešās pirkšanas pamatpricipiem un to, kā ar tās palīdzību tiek viecināts bioloģisko produktu noieta tirgus, stāstīs viena no Tiešās pirkšanas kustības attīstītājām Elīna Zuša. Būs iespēja arī vērto praktisku pulciņa darbošanos produktu izsniegšanas dienā, kopā ar Elīnu viesojoties vides aizsardzības biedrības Homo ecos telpās, kur atrodas viens no Pārdaugavas lielākajiem Tiešās pirkšanas pulciņiem.

Ieeja pasākumā bez maksas. Pasākuma pirmā daļa 14:00 Lapu ielā 17, 2 stāvs, Zemes draugu birojs. Pasākuma otrā daļa 15:00 biedrības Homo Ecos telpās, Ernestīnes ielā 12.
Kontakti: 29326931

Šī aktivitāte norisinās projekta Ilgtspējas skola ietvaros, kas tiek finansēts kā daļa no ES programmas Attīstības izglītībai un informētības veicināšanai. Tas mums ļauj īstenot neformālās izglītības aktivitātes 20 ES dalībvastīs, lai to pilsoņu vidū attīstītu kritisku izpratni un sekmētu apzinātu rīcību attiecībā uz svarīgākajām attīstības, vides un sociālā taisnīguma problēmām, ar kurām šobrīd saskaras cilvēki un visa pasaule.

Šī mājas lapa ir tapusi projekta Ilgtspējas skola ietvaros, pateicoties ES programmas Attīstības izglītībai un informētības veicināšanai, kā arī Sabiedrības integrācijas fonda finansiālajam atbalstam. Gan lapā gan projekta aktivitātēs netiek pausts projekta atbalstītāju viedoklis un par to saturu ir atbildīgi tikai Latvijas Zemes draugi.