Iestājies par godīgu globālo patēriņu!

04/10/2018

Ilgtspējas skola turpinās!

Vai Tev ir apnicis iegādāties preces, kas nav ražotas ilgtspējīgā veidā – veidā, kas rada kaitējumu gan videi, gan cilvēkiem, kas šo preci ražo? Vai Tu vēlies būt daļa no starptautiska projekta, kas izzinās jaunus aktīvisma veidus, kā padarīt globālo patēriņu godīgu visiem?

Aicinām jauniešus 18-30 gadu vecumā no Latvijas piedalīties unikālā projektā, kurā mācīsimies jaunas metodes, kā mainīt globālā patēriņa un ražošanas veidus. Mēs dosimies uz Somiju un Igauniju, lai mācītos cits no cita un no ārējiem ekspertiem par sociālo mediju komunikāciju, kritisko domāšanu reklāmu un mediju satura izvērtēšanai, kā arī mācīsimies video klipu veidošanu kā rīku kampaņu īstenošanai.

Aicinām iesaistīties projektā veselu gadu, kura laikā notiks dalība divos starptautiskos pasākumos, kā arī grupu darbs Latvijā. Projekta laikā iemācīsimies jaunus aktīvisma veidus, kā padarīt globālo tirdzniecību godīgu visiem.

Pirmā starptautiskā tikšanās notiks Raasepori, Somijā, 2.- 4. novembrī, uz kuru dosies seši jaunieši no grupas.

Aizpildi anketu līdz 12. oktobrim un pastāsti, kāpēc vēlies iesaistīties. Tev nav jābūt lietpratējam kampaņu īstenošanā vai globālajā tirdzniecībā – atvērts prāts un vēlme mācīties ir vienīgais, kam ir nozīme! Kurss notiek bez maksas, un tiem, kas dosies braucienos - visas ceļojuma un dzīvošanas izmaksas tiks apmaksātas!

Pieteikuma anketa: ej.uz/GlobalFairTrade

Latvijas Zemes draugi ir daļa no pasaulē lielākā vides organizāciju sadarbības tīkla, kas pārstāv dabas aizsardzību un veido ekoloģiski ilgtspējīgu un sociāli taisnīgu sabiedrību. Projekta partneri ir nevalstiskās organizācijas Mondo no Igaunijas un Eettisen kaupan puolesta ry (Par ētisku tirdzniecību) no Somijas.
Projektu finansē Eiropas Savienības Erasmus+ programma.

Toolkit

Jautājumi? Sazinies ar mums!
jaunie@zemesdraugi
Paula +371 26636792

Foto: Anita Austvika

Šī mājas lapa ir tapusi projekta Ilgtspējas skola ietvaros, pateicoties ES programmas Attīstības izglītībai un informētības veicināšanai, kā arī Sabiedrības integrācijas fonda finansiālajam atbalstam. Gan lapā gan projekta aktivitātēs netiek pausts projekta atbalstītāju viedoklis un par to saturu ir atbildīgi tikai Latvijas Zemes draugi.