Saeima otrajā lasījumā skatīs likumprojektu par savvaļas dzīvnieku izmantošanas aizliegumu cirkos

09/05/2017

Ceturtdien, 11. maijā Saeima otrajā lasījumā skatīs likumprojektu par savvaļas dzīvnieku izmantošanas aizliegumu cirkos. Diemžēl daži deputāti ir parūpējušies par to, lai nevarētu paļauties uz pirmā lasījuma pozitīvo iznākumu – savvaļas dzīvnieku cirka aizliegums ir apdraudēts. Tautsaimniecības komisija virza Jūlijas Stepaņenko priekšlikumu atļaut nebrīvē dzimušu savvaļas sugu dzīvnieku izmantošanu cirkā. Ja šo ierosinājumu Saeima pieņems, tad dzīvnieku mocīšana turpināsies. Saeimas deputāti 11. maijā lems gan par likumprojektu, gan J. Stepaņenko priekšlikumu.

Ko varam darīt mēs un ikviens lai neļautu iznīcināt jau gandrīz panākto uzvaru cirka dzīvniekiem Latvijā? Aicinām būt aktīviem un aizstāvēt dzīvniekus, piedaloties protestā https://www.facebook.com/events/770453776464079/

Šī mājas lapa ir tapusi projekta Ilgtspējas skola ietvaros, pateicoties ES programmas Attīstības izglītībai un informētības veicināšanai, kā arī Sabiedrības integrācijas fonda finansiālajam atbalstam. Gan lapā gan projekta aktivitātēs netiek pausts projekta atbalstītāju viedoklis un par to saturu ir atbildīgi tikai Latvijas Zemes draugi.