Uzzini savu vides aktīvisma spēku festivālā Lampa

19/06/2017

Šogad, sarunu festivālā Lampa, kas norisināsies no 30.jūnija līdz 1. jūlijam Cēsīs, piedalīsies arī Zemesdraugi. Sadarbojoties ar biedrību "Latvijas Platforma attīstības sadarbībai" (LAPAS), 1. jūlijā no 10:00-11:30 LAPAS teltī ikviens aicināts apmeklēt Vides aktīvisma barometru un sastapt Zemes draugu Ilgtspējas skolas dalībniekus, kuri ikvienam palīdzēs saprast sava vides aktīvisma un sabiedriskās balss spējas un skaļumu.

Aktīvisma šķautnes saskatīt palīdzēs arī eksperti Zane Ruģēna un Vita Brakovska. Zane Ruģēna vada vides aizsardzības kampaņas, ir Tiešās pirkšanas kustības aizsācēja, kā arī līdzdarbojas starptautiskajā Zemes draugu aktīvistu tīklā. Savukārt Vita Brakovska ir eksperte radošo metožu pielietošanā un cilvēku radošās domāšanas ierosināšanā.

Šī mājas lapa ir tapusi projekta Ilgtspējas skola ietvaros, pateicoties ES programmas Attīstības izglītībai un informētības veicināšanai, kā arī Sabiedrības integrācijas fonda finansiālajam atbalstam. Gan lapā gan projekta aktivitātēs netiek pausts projekta atbalstītāju viedoklis un par to saturu ir atbildīgi tikai Latvijas Zemes draugi.