Vides advokātu tūre

Lai iedrošinātu sabiedrību aktīvi iestāties par lokālajām vides problēmām, tās darītu zināmas plašam sabiedrības lokam, Zemes draugu Ilgtspējas skolas vides advokātu komanda, kopā ar raidījumu Vides fakti izsludina pieteikšanos “karstajam zaļajam punktam".

Ja tavā pilsētā, pagastā, iemīļotajā mežmalā vai citur kāda tavuprāt saudzējama vieta ir nokļuvusi briesmās, ir izcēlušās nesaskaņas vai notiek sadursmes starp iedzīvotājiem un citiem cilvēkiem vai uzņēmumiem u.c., ir apdraudēta pieeja vides resursiem – ziņo mums!

Izvērtēsim, kāda speciālistu komanda nepieciešama, lai izprastu situācijas būtību, un, sākot no maija, kopā ar profesionālu mediatoru un Vides faktu filmēšanas komandu dosimies turnejā pa Latviju, lai ar ekspertu komandu un sabiedrības līdzdalību uz vietas meklētu risinājumus situācijai. Par katru notikumu veidosim sižetu raidījumā Vides fakti!

Ja kāda tavuprāt saudzējama vieta ir nokļuvusi briesmās, ziņo mums! Ilgspējas skolas Zaļo advokātu komanda kopā ar raidījumu Vides fakti dosies turp meklēt risinājumu!

Piesakies

Foto: Evija Godiņa, momenti.lv

Šī mājas lapa ir tapusi projekta Ilgtspējas skola ietvaros, pateicoties ES programmas Attīstības izglītībai un informētības veicināšanai, kā arī Sabiedrības integrācijas fonda finansiālajam atbalstam. Gan lapā gan projekta aktivitātēs netiek pausts projekta atbalstītāju viedoklis un par to saturu ir atbildīgi tikai Latvijas Zemes draugi.